0
Корзина
 x 
Корзина пуста
0
Корзина
 x 
Корзина пуста
Понеділок, 06 лютого 2017 21:32

Пеленатори

Будь-яка мама знає, наскільки важливий комфорт і зручність при догляді за немовлям.

Для створення таких умов випускаються спеціальні пристрої для сповивання малюка. Найбільш вигідним і кращим вважається комод-пеленатор, так як він здатний одночасно виконувати кілька функцій. Сучасні комоди ORIS-mebel мають відкидний пеленатор, який при необхідності можна зняти.

Основні переваги пеленатора

 1. Багатофункціональність та універсальність використання.
 2. Можливість розміщувати всі потрібні для дитини предмети і речі в одному місці. В комод кладуться одяг, підгузки та засоби гігієни.
 3. Зручність під час сповивання. Пеленальна поверхня розташована на зручній висоті, це забезпечує правильне положення хребта під час догляду за новонародженим.
 4. Економія місця, так як один елемент меблів виконує багато функцій.
 5. Зберігання дитячого одягу окремо відповідає вимогам гігієни малюка.
 6. Економія власних грошей. Якщо ви вирішите купити комод ORIS-mebel, то зможете використовувати його протягом багатьох років. Коли дитина підросте, ви можете зняти пеленальне доповнення або використовувати його як нішу з полкою до комода.
 7. Гідне дизайнерське оформлення.
 8. Висока ступінь стійкості, фіксація до стіни попередить мимовільне перекидання комода під час відкритті усіх ящиків одночасно.
 9. Можливість проводити гігієнічні процедури (сповивання, обробка шкіри малюка, масаж, повітряні ванночки тощо).
 10. Безпека для малюка, так як пеленальний столик оснащений спеціальними бортами.
 11. Нешкідливість матеріалу.

Особливості пеленаторів

Комод-столик для сповивання малюка виробляється за типом ліжка-трансформера, завдяки чому використовується в різних напрямках: для новонародженого, для підлітка та для дорослого. Комод містить 3 або 4 висувних ящика. Меблі оснащуються безшумними телескопічними направляючими, що забезпечує не тільки безшумність роботи, але і виключення ризику випадіння ящиків. Завдяки удосконаленню конструкції, комод став більш стійкий, так як має систему від перекидання, яка фіксується до стінки.

Комод-пеленатор виготовляється в одному стилі з ліжками та шафами ORIS-mebel, це дає можливість швидко створити оригінальний дизайн дитячої кімнати, комплектуючи її зручними, необхідними, якісними та сертифікованими меблями.

Купити в Україні комод ORIS-mebel з усіма необхідними аксесуарами ви зможете у офіційних партнерів виробника, контакти яких вказані на нашому сайті. Вся продукція містить необхідні сертифікати. Ми забезпечує покупця гарантійним талоном на 5 років. При виготовленні меблів використовується високоякісне ДСП, натуральне дерева (вільха, бук), а також нешкідливі фарби на водній основі. Високі якісні показники, довговічність конструкцій і широкий асортимент насичених відтінків зможуть порадувати абсолютно кожного споживача!

Приєднуйтесь до нас у