0
Корзина
 x 
Корзина пуста
0
Корзина
 x 
Корзина пуста

На українському ринку дитячих товарів все більше з’являються вироби з ДСП. Що цікаво, вартість такої продукції різних виробників дуже  відрізняється, в деяких випадках різниця в рази.

Період? коли Ви віддаєте свою любу дитинку до дитячого садка, де її будуть доглядати чужі їй люди, є дуже стресовим як для матері так і для дитини.

Привчати до дитячого садка варто поступово. Спочатку познайомте дитину з вихователем та дітьми в групі. Поцікавтеся у вихователя хто з дітей має такі самі вподобання що і Ваш малюк, спільне коло інтересів допоможе йому швидше знайти друзів.

Спочатку залишайте дитину ненадовго (15 хвилин). З кожним днем інтервал можна збільшувати. Обов'язково приходьте за дитиною вчасно в обговорений з малюком і вихователем час, це привчить дитину до думки, що мати обов’язково його забере і не збирається “кидати напризволяще”.

Оберіть разом з малюком іграшку, бажано середнього розміру, яку він буде брати із собою до дитячого садка, це його емоційний зв'язок з домом і нагадування про те, що мама скоро знову буде поруч.

Легкого Вам входження в новий колектив!

Психолог Любов Яблуновська

psihoterapia.com.ua

Виховання дитини складна та кропітка робота. В цій справі немає перерви чи відпустки. В першу чергу ми виховуємо наших дітей власним прикладом. Наша манера говорити, рухатись, лексикон – все це має значення. Будьте максимально терплячі, відносьтеся з повагою до Вашого малюка. Завжди намагайтесь домовитись, скільки б часу на це не пішло. Ніколи не бийте дитину. Це лише навчить її тому, що всі питання можливо вирішити за допомогою грубої сили і придушить її особистість, що призведе до появи комплексу неповноцінності. Підуть роки роботи з психологом (психотерапевтом) на психокорекцію.

В будь якій, навіть в дуже дружній родині між мамою та батьком “пробігає кішка”. Робіть так, що б діти, не ставали свідками Ваших сварок. Подібне видовище завдає їм тяжку психоемоційну травму.

Пам'ятайте про те, що дитину повинні виховувати батьки. Бабусі, дідусі, няні це звісно чудово, але може бути тільки тимчасовою мірою. Якщо ви зробите це постійним, то Ваша дитина буде відчувати себе покинутою, що призведе  до асоціальної поведінки в подальшому.

Обов'язково знаходьте час для спільних занять чимось, що подобається Вам і дитині. Це зміцнить Ваші стосунки, та у подальшому допоможе малюку стати гарним батьком, або матір'ю для Ваших онуків.

Успіху Вам, терпіння та “сталевої” нервової системи)!

Статтю підготувала психолог

Любов Яблуновська

psihoterapia.com.ua

 

Follow us