0
Корзина
 x 
Корзина пуста
0
Корзина
 x 
Корзина пуста
Среда, 25 октября 2017 06:02

Умеблювання дитячої кімнати від Oris-mebel®

Дитяче умеблювання Oris-mebel® – безпечне для малюків: висувні елементи конструкції обмежуються направляючими, що не дасть їм випасти з полозів.

Також меблі нешкідливі за медичними вимогами: ДСП Egger, а також водорозчинні фарби відповідають вимогам МОЗ та Держстандарту 16371-93. Для посилення безпеки передбачено кріплення шафи до стіни. Якщо треба не повна меблева комплектація, а лише шафа, або ж вона потрібна для доповнення вже наявного інтер'єру, замовте цей модуль окремо. Якщо обраної моделі немає на складі, час виготовлення займе максимум 3 тижні.

Якщо вибір шафи для дитячої кімнати не задовольняє Ваших вимог по дизайну або ж не відповідає розмірним параметрам, виготовити потрібну модель ми зможемо під замовлення.

Разом із покупкою шафи Ви отримаєте 5-річну гарантію на кожен виріб, а також – сервісне обслуговування.

Ви можете скористатися нашими ідеями оформлення кімнати для дитини будь-якого віку, а також залучити дітей до створення неповторного стилю. Лаконічний дизайн і пастельна кольорова гамма розроблені як для новонароджених (щоб уникнути роздратування занадто строкатими і яскравими елементами оформлення), так і для підлітків, яким для того, щоб допомогти сформувати навичку зберігати одяг у порядку, необхідно купити шафу для дитячої кімнати. В Києві магазини Oris-mebel® знаходяться в торгових центрах «Аракс», «Dream Town», у мережі «Епіцентр», а також – ​​на «Даринку» і в ТЦ «Novus» по вул. Здолбунівській. Шоу-рум продукції «Оріс» Ви можете відвідати за адресою вул. Якутська, 6а.

 ⇒   ⇒

    

Читайте нас в