0
Корзина
 x 
Корзина пуста
0
Корзина
 x 
Корзина пуста
Пятница, 10 ноября 2017 15:55

Кімнатка для коханого дитятка

Плануючи оформлення дитячої, станьте навколішки.

До підліткогового віку дитина бачитиме все не з вищого ракурсу й асоціюватиме дитинство, перш за все, під враженнями від 3 до 6 років. Це зовсім мало, особливо з огляду на те, що днів, ідеальних для тривалих прогулянок – менше чверті року. Тож кімната – це міні-світ дитини, де вона розвиватиме уяву й основні навички, на яких базуватиметься все життя. Переконайтеся , що дитя до всього зможе дотягнутися у шафі й комоді, вільно висувати шухляди – це сприятиме формуванню звичок складати іграшки та речі на місця, вибирати одяг.

Комплекти дерев'яних меблів, які ми робимо, розраховано на немовлят, 5-, 7-, 12-річних дітей та на 18 років. А ще – унікальні розробки меблів-трансформерів – щоб меблювання «росло» разом з дитиною. Кольори і їх поєднання – на Ваш смак (немовлятам більше підходять спокійні барви), а от деревина – виключно екологічна.  Гарантія та сервіс в ORIS-mebel – 5 років.

Уві сні дитина щонайменше 4 рази змінює положення, тож ортопедичне ліжко має бути достатньо широким, аби дитина не впала додолу і не прокидалася, міняючи позу. Стежте, щоб у нічний час вимикалися електроніка, бо випромінювання блокує виробіток гормону сну.

Столик і освітлення не повинні відволікати від творчості. Варто купити стіл, який легко відмивати від пластиліну та маркерів. Дозвольте дитині самій вибрати дизайн і колір стільчика – вона це запам'ятає (стопи мають вільно стояти долі, а ноги в колінах – утворювати прямий кут). Кришка стола має бути щонайменше на 10 см вище від ніг дитини, яка сидить. Але весь час в одному положенні вона бути не зможе – бо організм росте. Тож у кімнаті має бути багато локацій, де дитина зможе знімати напругу м'язів, підтягуватися, лазити драбинками.

Читайте нас в