0
Корзина
 x 
Корзина пуста
0
Корзина
 x 
Корзина пуста
Среда, 10 апреля 2019 07:55

Ліжечка-трансформери від Oris: зроблені з турботою про малюків

Очікування малюка пов'язане з приємними клопотами. Майбутнім батькам хочеться подарувати своїй дитині найкраще: іграшки, одяг, меблі в дитячу.

Якщо плануєте купити ліжко для новонароджених в Києві, найкраще звертайтеся безпосередньо до виробника. Це гарантія чесної ціни, високої якості продукції та її довговічності.

Вибір ліжечок-трансформерів

Широкий вибір ліжечок-трансформерів ви знайдете на сайті вітчизняної компанії Oris. Виробник випускає дитячі меблі європейської якості, але продає її за українськими цінами. Ви зможете вибрати в електронному каталозі краще для свого малюка, не обтяжуючи бюджет великими витратами.
Ключовою перевагою виробів від Oris є те, що вони здатні трансформуватися, превращаяссь із затишного ложа для новонароджених в повноцінну підліткову ліжко зі столом і тумбою. Конструкція укомплектована декількома висувними ящиками, які зручно використовувати для зберігання дитячих речей або постільної білизни.
При виготовленні ліжечок виробник використовує тільки перевірені матеріали: натуральне дерево, ламіновану ДСП (Swisspan, Kronospan і ін.). Поверхні покриті лаками на водній основі. Вироби відрізняються екологічністю, не виділяють в процесі експлуатації токсичних речовин. Ніщо не буде загрожувати життю і здоров'ю вашого малюка! Ви також відзначите те, що вироби легко підтримувати в чистоті. Досить періодично проводити вологе прибирання поверхонь.
Oris подбав про те, щоб ви змогли знайти підходящий варіант, який оптимально впишеться в існуючий інтер'єр. Є моделі різних забарвлень. Кожна ліжечко-трансформер має оригінальний дизайн, відповідає вимогам сучасних покупців і стандартам якості.
Вибирайте для малюків ліжечка від української компанії Oris. Це меблі, зроблені з турботою про дітей!

Читайте нас в