0
Корзина
 x 
Корзина пуста
0
Корзина
 x 
Корзина пуста
Пятница, 06 апреля 2018 06:26

Меблі для дитячої кімнати: функціональні рішення від ORIS-mebel

Вибір меблів - завжди клопітка справа. Особливо складно обрати предмети інтер’єру для облаштування дитячої кімнати. Відповідальні батьки хочуть дати своєму малюку найкраще. Але що робити, якщо бюджет обмежений? Рішення просте: купити дитячі меблі в Києві, яка випустила фабрика ORIS-mebel. За дизайном та якістю вироби цієї української компанії не поступаються імпортним аналогам.

Які меблі в дитячу кімнату пропонує ORIS-mebel

Меблева фабрика ORIS-mebel пропонує комплекти меблів в дитячі спальні. Перегляньте електронних каталог, щоб обрати оптимальний варіант. Є цікаві рішення як для дівчаток, так і для хлопчиків. В комплект дитячих меблів входять наступні елементи:

  • Зручне ліжко. З огляду на наявність захисного бортика, може використовуватися для малюків до трьох років.
  • Шафа для одягу. Завдяки спеціальній системі фіксації перекидання конструкції неможливе.
  • Комод (його можна використовувати в якості пеленатора, коли дитина ще маленька). У ньому передбачено декілька містких шухляд, де можна зберігати білизну, постіль, іграшки та ін.

За бажанням покупець може скомбінувати комплект і отримати ексклюзивний інтер'єр у приміщенні. Завдяки багатій палітрі кольорів, ви зможете реалізувати будь-які дизайнерські задуми.

Переваги продукції ORIS-mebel

Покупці цінують меблеві рішення від ORIS-mebel за:

  • Відповідність продукції вимогам ДСТУ, також запитам сучасних користувачів. Наявність сертифікатів підтверджує практичність і надійність конструкцій.
  • Стійке фарбування меблів. На поверхні наносяться якісні акрилові фарби.
  • Якісна фабрична фурнітура, яка послугує довгий час і витримає високі щоденні навантаження.
  • Екологічні матеріали. Для виготовлення дитячих меблів виробником ORIS-mebel використовується натуральна деревина, ДВП та інші перевірені матеріали.

Звертайтеся, замовлення можна оформити в режимі «онлайн»!

Читайте нас в