0
Корзина
 x 
Корзина пуста
0
Корзина
 x 
Корзина пуста

ЯК ВИБРАТИ БЕЗПЕЧНУ МЕБЛІ З ЛДСП?

Оцените материал
(0 голосов)

На українському ринку дитячих товарів все більше з’являються вироби з ДСП. Що цікаво, вартість такої продукції різних виробників дуже  відрізняється, в деяких випадках різниця в рази.

А пояснення дуже логічне та приголомшливе: чим дешевше ЛДСП, тим дешевший виріб з нього. Але, на превеликий жаль та жах, купуючи дитяче ліжечко для новонародженого, за більш низькою ціною, молоді батьки не усвідомлюють, яку небезпеку спричиняють собі та своєму малюку. Адже якісний ДСП тільки ступеня E1, що відповідає Міжнародним стандартам, інші – вкрай небезпечні для здоров’я.

Важливим параметром плит є гранично допустима концентрація (ГДК) шкідливих речовин на питомий об'єм, що визначається санітарними нормами. В Україні досить часто виробники ЛДСП випускають низькосортну, дешеву плиту, виділення формальдегіду з яких значно перевищує ГДК (до 40 разів) і гірше, ніж у плит класу європейського стандарту Е1 (хоча варто відзначити, що порівняння ГДК по різним стандартам утруднене, так як умови вимірювання в Україні, Західній Європі і Північній Америці — різні).

Щоб вибрати безпечні меблі з ЛДСП допоможуть кілька порад:

Ціна – важливий показник, меблі з якісного та безпечного ЛДСП не можуть коштувати дешево.

Після повного складання виробу не повинні бути деталі, що не обробленні крайкою (кромкою), тобто зібраний виріб повинен бути естетичного вигляду, без оголеного ДСП на деталях.

На ЛДСП мають бути Сертифікати Якості та Відповідності або на вироби в цілому (обов’язково вимагайте копії, які завірені мокрою печаткою виробника).

Також можна керуватися тим фактом, чи виробник меблів є експортером у Європу, адже вироби на експорт відповідають усім нормам і стандартам якості та безпеки для здоров’я людини.

До лідерів вітчизняних виробників-експортерів, які виготовляють дитячі сертифіковані меблі, відноситься ORIS-mebel®. Торгова марка, що дбає про безпеку свого споживача та його комфорт, відповідає за якість  продукції та забезпечує сервісним обслуговуванням та гарантією.

Приємного Вам вибору та безпечного використання!

Прочитано 1014 раз
Другие материалы в этой категории: « Як привчити дитину до дитячого садка?

Читайте нас в