0
Корзина
 x 
Корзина пуста
0
Корзина
 x 
Корзина пуста

Як виховати психологічно здорову дитину?

Оцените материал
(1 Голосовать)

Виховання дитини складна та кропітка робота. В цій справі немає перерви чи відпустки. В першу чергу ми виховуємо наших дітей власним прикладом. Наша манера говорити, рухатись, лексикон – все це має значення. Будьте максимально терплячі, відносьтеся з повагою до Вашого малюка. Завжди намагайтесь домовитись, скільки б часу на це не пішло. Ніколи не бийте дитину. Це лише навчить її тому, що всі питання можливо вирішити за допомогою грубої сили і придушить її особистість, що призведе до появи комплексу неповноцінності. Підуть роки роботи з психологом (психотерапевтом) на психокорекцію.

В будь якій, навіть в дуже дружній родині між мамою та батьком “пробігає кішка”. Робіть так, що б діти, не ставали свідками Ваших сварок. Подібне видовище завдає їм тяжку психоемоційну травму.

Пам'ятайте про те, що дитину повинні виховувати батьки. Бабусі, дідусі, няні це звісно чудово, але може бути тільки тимчасовою мірою. Якщо ви зробите це постійним, то Ваша дитина буде відчувати себе покинутою, що призведе  до асоціальної поведінки в подальшому.

Обов'язково знаходьте час для спільних занять чимось, що подобається Вам і дитині. Це зміцнить Ваші стосунки, та у подальшому допоможе малюку стати гарним батьком, або матір'ю для Ваших онуків.

Успіху Вам, терпіння та “сталевої” нервової системи)!

Статтю підготувала психолог

Любов Яблуновська

psihoterapia.com.ua

 

Прочитано 1352 раз
Другие материалы в этой категории: Як привчити дитину до дитячого садка? »

Читайте нас в