0
Корзина
 x 
Корзина пуста
0
Корзина
 x 
Корзина пуста

Про виробника

Виробниче підприємство більше 7-ти років займалося корпусними меблями на замовлення. За ці роки ми втілили не одну сміливу фантазію свого клієнта. Використовуючи якісні матеріали та свої «умілі руки», ми творимо безпечні та красиві вироби. Замовники завжди залишалися більше, ніж задоволені, бажали нам процвітання і успіхів в своїх починах. 

У недалекому 2013 році ми почали втілювати в життя нашу сміливу ідею, яку обмірковували не один рік. Керуючись власним досвідом, побажаннями і вимогами клієнтів, ми з головою поникли у процес створення багатофункціональних і практичних меблів в дитячу кімнату. 

Зібравши інформацію про недоліки та звертаючи увагу на переваги конкурентної продукції, ми створили свій дизайн дитячих меблів. При розробці новинок ми завжди використовуємо творчий підхід, шукаємо нові ідеї і технічні рішення. 

З кращого створювати найкраще та бути відповідальним за те, що виробляємо – це головні принципи нашої роботи. 

У виробництві використовуються тільки сертифіковані матеріали, які відповідають Держстандарту та рекомендовані для виробництва дитячих меблів:

  • Телескопічні направляючі повного висування
  • Фарби акрилові водорозчинні
  • Якісна фабрична фурнітура
  • Каркас дна та боковина - дерево вільха, ортопедичні ламелі - дерево береза
  • ДСП білий та дерев’яні кольори - Swisspan/Kronospan, ДСП кольоровий - Swisspan by Sorbes⁺, Egger та Kastamonu

Уся продукція ORIS-mebel® має сертифікати, які підтверджують відповідність Держстандартам та медичним критеріям, що встановлені СЕС для дитячих меблів.

МИ ВПЕВНЕНІ У ЯКОСТІ ТА НАДІЙНОСТІ СВОЇ ВИРОБІВ, ТОМУ ЗАБЕЗПЕЧУЄМО ГАРАНТІЄЮ 5 РОКІВ!

Велика гордість – наші ЛІЖЕЧКА-ТРАНСФОРМЕРИ. Такі моделі використовуються досить тривалий час (з народження малюка до досягнення ним 10-15ти річного віку), і ми впевнені в тому, що впродовж усього терміну експлуатації наш Споживач буде задоволений таким меблевим комплектом.

  Усі вироби мають ефектний зовнішній вигляд, фасадна частина без ознак кріплень, усі зазори відрегульовані.

 Під час самостійного складання не виникає проблем – усі деталі пронумеровані,  додається зрозуміла інструкція, крім того на офіційному каналі YouTube викладені відео з усіма нюансами складання.

 Велика гама кольорів дає можливість вибору - Ви обов'язково знайдете свій унікальний і найкращий колір, який створить неповторний інтер'єр кімнати для Вашого Малюка.

ORIS-MEBEL® ВИГОТОВЛЕНО В УКРАЇНІ З ПОВАГОЮ ДО ЯКОСТІ!

Приєднуйтесь до нас у